м. Львів, вул. Олени Степанівни 45
lemberg.academy@gmail.com

(093) 490 70 00

Перелік курсів

Перелік курсів у нашій академії

Комп'ютерна графіка та моделювання
Base 3Ds Max
Базовий курс
Курс вивчення пакету Autodesk 3Ds Max та CoronaRender повинен навчити основам комп'ютерної графіки, та зробити з Вас початківця з хорошим багажем знань. У подальшому, ви зможете продовжити розвиток у цій галузі, а також у майбутньому знайти саме себе у ланці цих спеціалізацій. Опанувавши ази, ви будете самостійно орієнтуватися в роботі з даною програмою, а також наберетеся вкрай необхідних практичних знань у застосуванні 3Ds Max у Вашій роботі. В кінці курсу ми підготуємо інтер'єр кімнати під рендер.
  Корчевний Дмитро
Professional ArchViz 3Ds Max
Поглиблений курс арх. візуалізації
Поглиблений курс створення професійної архітектурної візуалізації за допомогою пакету Autodesk 3Ds Max та Corona Render, вкаже Вам шлях роботи професіоналів та зможе роз'яснити саме ті тонкощі у роботі, котрі часто стають на перешкоді молодим спеціалістам. Пройшовши його, Ви зможете створювати фотореалістичні 3d зображення та доводити їх до високого художнього рівня. Ви також освоїте суміжні програми для професійної розгортки, настройки світла, високо полігонального моделювання та багато іншого,
  Мельник Станіслав
Professional Poly Modeling
Курси полігонального моделювання
Вже не перший рік ми зіштовхуємось з ситуацією, коли метою людини є навчитися моделити правильно, зручно, та за всіма канонами полігонального моделювання. Одним із варіантів перевірки своїх вмінь - є проходження атестації на таких сайтах, як 3ddd та Turbosquid. Саме тут, можна спробувати свої сили та отримати відповідь на своє питання: чи відповідає модель стандартам вимог цих двох сайтів?. Ми навчимо вас моделити та правильно оформляти свої візуалізації для того, щоб вони мали якісний та естетичний вигляд.
  Баран Володимир
Base Zbrush
Базовий курс освоєння Zbrush
ZBrush - програма для 3d моделювання, створена компанією Pixologic. Відмінною особливістю даного ПЗ є імітація процесу «ліплення» тривимірної скульптури, посиленого «двіжком» тривимірного рендеринга в реальному часі, що істотно спрощує процедуру створення необхідного тривимірного об'єкту.
  Яремко Тарас
Substance Painter
Курс по графічному створенню текстур
Відома в ігровій індустрії компанія Allegorithmic, представила свій новий продукт для художників по текстурам Substance Painter. Це нова програма для розфарбовування 3d моделей з безліччю потужних функцій і поліпшеним робочим процесом, що дозволяє налагодити виробництво текстур для 3d моделей простіше, ніж коли-небудь.
  Козак Олександр
Substance Designer
Курс по параметричній генерацій текстур
Substance Designer є потужним нодовим інструментом текстурування для PBR рендеру (Physically Based Rendering), який дозволяє створювати substance files або bitmap текстури. Він використовується для текстурування, а також для запікання різної інформації про модель, наприклад для запікання карт нормалей, дісплейсмента та іншого. Substance Designer широко використовуються в більш ніж 50 ігрових проектів AAA-класу.
  Шовкопляс Володимир
Base Blender
Базовий курс з розширеним оглядом
У цьому курсі ви навчитеся основам роботи в Blender. Без необхідності інвестувати багато часу, ви навчитеся 3D моделюванню, освітленню, анімації, скульптурі, рендерингу та симуляції фізики в 3D. Ви отримаєте свій перший досвід роботи з програмним забезпечення та набудете впевненості у власних вміннях.
  Трофімішин Володимир
Розробка ігор та ігрові платформи
Unreal Engine 5 ArchViz
Базовий курс Unreal ArchViz
Unreal Engine 5 ArhcViz курс для початківці та людей, котрі хочуть більш глибше пізнати світ 3d графіки та створення віртуальної реальності. Одним із таких безпосередніх інструментів і є ігрові платформи. Unreal виглядає багатообіцяючим. Фактично - безкоштовний "двіжок" з більшим функціоналом, на відміну від Unity, і з відкритими початковими кодами. рім того, для нього була створена нова екосистема з великим числом навчального матеріалу, магазином контенту, форумом і співтовариством розробників.
  Шовкопляс Володимир
Unreal Engine 5 GameDev
Поглиблений курс Unreal GameDev
Поглиблений курс створення середовищ, предметів та персонажів під ігрові платформи ( такі як Unity та Unreal Engine) за допомого пакету 3Ds Max, Uv Layout, Speedtree, та інших, дадуть Вам можливість зрозуміти, як працюють професіонали в галузі GameDev, та як саме можна використати широкий потенціал інструментарію усіх цих програм. Пройшовши цей курс, Ви матимете змогу отримати професійні навички та розуміння того, що потрібні людям, котрі працюють в напрямку розробки ігрових платформ.
  Терлецький Володимир
Дизайн та мистецтво
Base Interior Design
Дизайн інтер'єрів
Цей курс був створений для того, щоб ви змогли зрозуміти: що являє собою таке поняття, як створення простору та його благоустрій. Адже, створення гарного інтер'єру - це не тільки предмети та меблі, а ще і правильна планувальна схема та логічне зонування простору.
  Кіндій Надія
Advance Interior Design
Практичний курс, робоча документація
Поглиблений курс дизайну інтер'єрів дозволяє за короткі терміни освоїти необхідні інструменти та правила для професійного проектування та авторського супроводу реалізації інтер'єрів.
  Фрейдун Микола
Landscape Design
Курси ландшафтного дизайну
Прибудинкова територія повинна виглядати не тільки естетично, але і бути зонально зручною та правильно озелененою. На цьому курсі ви зможете правильно підходити до проблем, котрі виникатимуть при проектуванні та зможете мислити не тільки як "зелений" художник, але і як дизайнер. Адже ландфаштний дизайн - це в першу чергу дизайн.
  Безпала Дарія
2D Concept Art
2D Концепт-арт в Gamedev. Інтенсив
Концепт-арт(концепт дизайн) - вид мистецтва, створений для того щоб візуально передавати ідеї(ескізи), як правило створюється для початкової стадії розробки візуального бачення проекту ще до початку виробництва і призначається для використання в фільмах, комп’ютерних іграх, коміксах, анімації до створення фінальної версії.
  Реймерс Марія
Digital Drawing Composition and Panting
Основа рисунку, композиції та живопису
Програма орієнтована на підготовку учнів-початківців, котрі ще не мають базових знань в сфері мистецтва, або хочуть удосконалити себе. Даний курс “основа-основ” корисний усім, хто цікавиться дизайном та візуальним мистецтвом, дизайнерам-початківцям і практикам, художникам , архітекторам і фотографам. Це підготовчий курс для подальшої реалізації себе як митця, художника.
  Льода Ольга
Анімація і скріптування
3Ds Max Animation
Технічна та персонажна анімація
На даному курсі ми розглянемо методи технічної анімації, функції та інструменти, які надаються нам програмою для стврорення рухомих об'єктів. В тому числі контролерів, reaction manager, curve editor та wire parameter. Також ми працюватимемо з системою CAT, котра існує у 3Ds Max для створення рухомих персонажів та живих об'єктів.
  Ільків Юрій
Base Maya
Базовий курс. Методика анімації в Maya
Autodesk Maya - інструментальна система тривимірної графіки та комп'ютерної тривимірної анімації. Програма містить в собі новітні ідеї і сучасні технології комп'ютерної графіки. У масиві 3d Maya грамотно реалізований широкий спектр засобів для 3d моделювання, рендеринга, анімації, скульптінга, ріггінга, 3d візуалізації. Гнучкість і відкритість середовища, поряд з колосальними можливостями інструментів, роблять Maya незамінною у роботі 3d художників.
  Козак Олександр
Аудіо та відео постобробка
Fusion BlackMagic
Професійна обробка відео
Пакет Fusion є самим передовим програмним забезпеченням для накладення візуальних ефектів, трансляційної графіки і 3D-анімації. За більш ніж 30 років, що минули з моменту його появи, голлівудські студії створили в ньому понад тисячу відомих у всьому світі блокбастерів.
  Лук'яненко Василь
Adobe Premier
Обробка відео, відео монтаж
Adobe Premiere - професійна програма нелінійного відеомонтажу компанії Adobe Systems. Adobe Premiere стала наймасовішою програмою на ринку професійної роботи з відео. Компанія Adobe довго не випускала оновлення, проте потім з'явився принципово новий продукт, на новому двигуні: Adobe Premiere Pro.
  Черевко Стас
Adobe After Effect
Професійна обробка відео
Adobe After Effects - програмне забезпечення компанії Adobe Systems для редагування відео і динамічних зображень, розробки композицій (композітінг), анімації і створення різних ефектів. Широко застосовується в обробці відзнятого відеоматеріалу (корекція кольору, пост-продакшн), при створенні рекламних роликів, музичних кліпів, у виробництві анімації (для телебачення і web), титрів для художніх і телевізійних фільмів, а також для цілого ряду інших завдань, в яких потрібно використання цифрових відеоефектів.
  Черевко Стас
Adobe Lightroom
Професійна обробка фотографій
Курс орієнтований на підготовку початківців ретушерів/фотографів які працюють у галузі фотографії. В кінці курсу ви отримаєте знання гармонійної первинної обробки фото.
  Ходань Софія
Графічні редактори
Adobe Photoshop
Курс по обробці растрового зображення
Adobe Photoshop — найпопулярніший растровий графічний редактор. Цей продукт є лідером на ринку в області комерційних засобів редагування растрових зображень. Більшість професійних художників, дизайнерів, фотографів та мультиплікаторів під час роботи з растровими зображеннями найчастіше використовують саме цей редактор.
  Різник Світлана
Adobe Illustrator
Курс по створенню векторних зображень
Adobe Illustrator - векторні редактори часто протиставляють растровим. Насправді, їхні можливості доповнюють один одного. Векторні редактори, зазвичай, більш придатні для типографіки, логотипів, фірмового стилю, технічних ілюстрацій, створення діаграм і складання блок-схем.
  Різник Світлана
CorelDRAW
Курси векторної графіки
CorelDraw Graphics - програмне забезпечення для роботи з графічною інформацією виробництва компанії Corel. Програма викликала фурор у світі комп'ютерної графіки, ставши першою в історії програмою для створення кольорових векторних ілюстрацій і макетів сторінок. Через два роки компанія Corel продовжила революцію, випустивши перший в світі універсальний графічний пакет CorelDRAW 3. В цей пакет увійшли інструменти для створення векторних ілюстрацій, макетів сторінок, редагування фотографій та інші можливості.
  Різник Світлана
Візуалізація та інтерактив
Vray Render
Курс по освоєнню рендер платформи
V-Ray - система рендерінгу (візуалізації зображення), розроблена компанією Chaos Group Є можливість вибору різних алгоритмів для прорахунку відображення і відбиття глобального освітлення. V-Ray добре себе зарекомендував у багатьох сферах візуалізації завдяки своїй гнучкості та широкому набору інструментів для інтеграції в пайплайн різних студій, будь то анімаційні або архітектурні компанії.
  Фрейдун Микола
Corona Render
Курс по освоєнню рендер платформи
Corona Renderer - фотореалістичний візуалізатор, розроблений в 2009 році. На даний момент один з найпопулярніших візуалізаторів під 3ds max. За короткий термін, завдяки своїм перевагам, "Корона" швидко захопила велику частку ринку не тільки в архітектурній візуалізації, але і в поспродакшині і рендерінгу анімації. Завдяки інтерактивності, великій швидкості рендерінга, простоті налаштувань, програма легка в навчанні. Вона ідеально підійде у роботі не тільки починаючим фахівцям.
  Корчевний Дмитро
Lumion RT
Курс по освоєнню інтерактив платформи
На даному курсі ми розглянемо можливості інтерактивних візуалізаторів реального часу, таких як Lumion RT та Artlantis. Обидві програми часто використовують в архітектурній візуалізації та ландшафтному дизайні. З їх допомогою можна на високому рівні та при затраті мінімум часу отримати візуалізації свого проекту чи навіть зробити відеопроліт по ньому.
  Брітікова Марія
CAD системи моделювання та проектування
Archicad
Курс освоєння Archicad
Графічний програмний пакет САПР для архітекторів, створений угорською компанією Graphisoft. Призначений для проектування архітектурно-будівельних конструкцій і рішень, а також елементів ландшафту, меблів тощо. Даний курс був створений для людей, котрі безпосередньо приймають участь в проектній роботі та потребують створення точних креслень чи розробки проектної документації. Це стосується, як будівель так і будь яких інших напрямків у креслярські роботі.
  Черевко Надія
Rhinoceros 3D
Курс освоєння Rhino
Rhinoceros (Rhino) - програмне забезпечення для тривимірного NURBS-моделювання розробки Robert McNeel & Associates. Переважно використовується в промисловому дизайні, архітектурі, корабельному проектуванні, ювелірному та автомобільному дизайні, в CAD / CAM проектуванні, швидкому прототипуванні, реверсивній розробці, а також в мультимедіа та графічному дизайні.
  Мацала Христина
Revit Architect
Курс освоєння Revit Architect
Autodesk Revit - програмний комплекс, який реалізує принцип інформаційного моделювання будівель (Building Information Modeling, BIM). Призначений для архітекторів, проектувальників несучих конструкцій та інженерних систем.
  Пронь Анастасія
Solid Work
Курс освоєння Solid Work
Solid Work - це САПР, інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої складності та призначення. SolidWorks є ядром інтегрованого комплексу автоматизації підприємства, за допомогою якого здійснюється підтримка життєвого циклу виробу згідно з концепцією CALS — технологій, включаючи двонаправлений обмін даними з іншими програмами та створення інтерактивної документації.
  Козак Олександр
Autocad
Курс освоєння Autocad
AutoCAD - це програмне забезпечення, що відноситься до класу САПР (Система автоматизованого проектування). Його основна задача - створення 2D та 3D об'єктів та малюнків. Традиційне проектування, візуалізація, випуск документації та реалізація ваших ідей ефективно та у повному обсязі реалізується з використанням цього продукту компанії Autodesk.
  Вітоль Ярослав
WEB розробка
Ui/Ux Web Design
Курс веб-дизайну
Будь якому продукту потрібне оформлення, яке здатне привернути увагу потенційних покупців. Те саме стосується інтерфейсів. Якщо ви бажаєте творити, втілювати ваші задумки, прагнете розвинутись як веб-дизайнер, тоді цей курс саме для вас.
  Крока Мирослав

Підписатись на свіжі новини LEMBERG ACADEMY

{{subscribeMsg}}